Oğuzhan böyle yakalandı

oguzhan  Oğuzhan böyle yakalandı oguzhan

29 Ağustos’ta Tromsö ile oynanan rövanş maçından sonra Manuel Fernandes’le birlikte Gayrettepe’deki Masquerade’e gidip 8 kızla eğlenlendiği ortaya çıkan 20 yaşındaki Oğuzhan bir kızla da kucak kucağa dansederken görüntülendi…

Beşiktaş’ın genç futbolcusu gece aleminde fena sobelendi.

Siyah-beyazlı oyuncunun bu görüntüsünü yazarlara sorduk, bakın nasıl yorumlar geldi:

Güntekin Onay: Performansı etkilemiyorsa problem yok

“Futbol bir performans sporudur… Çok ağır tempo, dayanıklılık ve fedakârlık isteyen bir spor branşıdır… Futbolun gerekliliklerine cevap verebilmek için de profesyonelce yaşamak şarttır.

Aşırı alkol ve uykusuzluk futbolcuya zarar verir. Ancak eğlenmek, gezmek ve cinsellik zarar vermez. Oğuzhan son G.Antep maçında 11 bin metre barajını aşarak en çok koşan isim olmuştu. Sahadaki performansı etkilemiyorsa kimse oyuncuların ne yaptığına karışamaz. Performansın düşüp düşmediğine de antrenörü karar verir. Tabii ki oyuncuların dozajı ayarlamaları lazım.”

Sinan Engin: Kendine hiç bakmadığı zaten belliydi

“Beşiktaş’ın G.Antep’le oynadığı maçtan sonra Oğuzhan için şöyle yazmışım: “Dün geceki görüntün herkesi kandırabilir ama beni kandıramaz. Tempon düşüktü, fizik olarak bitik bir görüntün vardı. Oyuna ağırlığını koyamadın. Bu futbolun ve fiziki görüntün sana yakışmaz. Fernandes’i örnek al. Fernandes her hafta fizik olarak aynı tempoda. Sen de en az onun kadar yeteneklisin. Oynadıkça fiziğin daha gelişecek ama kendine bakıp bakmadığını bilemiyorum.”

Bu yorumu, o fotoğrafı görmeden önce yazmıştım, kendine bakmadığı ortaya çıktı. ‘Fernandes’i örnek al’ dediysem bu anlamda demedim. Her futbolcunun gezmeye, eğlenmeye hakkı var ama bu görüntüler Oğuzhan’a yakışmadı.”

Kategori: HaberlerTürkiye

Etiketler:

RSSYorumlar (0)

Trackback URL

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.