Yeni Beckham’lar: Mesut ve Mandy!

Mesut-Mandy  Yeni Beckham'lar: Mesut ve Mandy! Mesut Mandy

Real Madrid’ten Arsenal’e transfer olan Mesut Özil’e İngiliz basınının ilgisi büyük oldu. Ada basını Özil ve sevgilisini, David ve Victoria Beckham çiftine benzetiyor…

Real Madrid’ten rekor transfer ücretiyle İngiltere’nin Arsenal takımına transfer olan Mesut Özil’e ada basınının ilgisi büyük oldu. Mesut Özil’in, Almanya’da popüler bir şarkıcı olan kız arkadaşı Mandy Capristo’yla beraber Londra’ya yerleşmesi bekleniyor. İngiliz basını çifti, ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ve eski şarkıcı olan tasarımcı eşi Victoria Beckham’a benzetiyor…

Yarışmada ünlendi
İngiliz Daily Mail gazetesinde yayımlanan habere göre, 23 yaşındaki Capristo, Almanya’da bir şarkı yarışmasında ünlendi ve Monrose isimli müzik grubunun bir üyesi oldu. Grup 2011 yılında dağıldıktan sonra kariyerine tek başına devam eden genç şarkıcı geçtiğimiz yıl ilk solo albümünü yayınladı. Mesut Özil ile Mandy Capristo’nun beraberlikleri henüz bir yılı doldurmamış olsa da, çift sık sık beraber fotoğraf veriyor, aşklarını göstermekten ise hiç çekinmiyorlar.

Diğerlerinden farklılar
Çift, futbol gündemdeki bir başka ikili olan Gareth Bale ve Emma Rhys-Jones çiftinden ise farklı bir duruma sahip. Zira, Bale ve kız arkadaşı basına fotoğraf vermekten çekinen ve daha sakin bir hayat süren bir çift olarak değerlendiriliyor. Ada basınının, Mesut ve Mandy çiftinin her hareketini takip etmesi bekleniyor.

RONALDO HALA ÖFKELİ

Patlak gözlerinden dolayı çizgi film karakteri balık Nemo ismi takılan Mesut Özil’in her maç öncesi Kuran okuduğuna dikkat çeken İngiliz basını, yeni süper yıldızının Arsenal için kilit oyuncu olacağını vurguladı. Evening Standard ayrıca, Mesut’un sürekli Müslümanlık’tan bahsederek, Real Madrid’deki takım arkadaşı Cristiano Ronaldo’ya da Kuran öğrettiğine dikkat çekti.

Bu arada Cristiano Ronaldo da Mesut Özil’in gidişine çok üzüldüğünü belirterek, “Aldığım en berbat haberlerden biri. Kale önünde benim hamlelerimi en iyi bilen ve oyun içinde fark yaratan bir takım arkadaşımdı. Öfkeliyim” diye konuştu.

Dünyanın en iyi 10 numarası

Mesut Özil için eski hocası Jose Mourinho da övgü yağdırdı. Chelsea’nin ezeli rakibine transfer olan Mesut’u değerlendiren Portekizli teknik adam, “Onun kopyasını bırakın, kötü bir taklitçisi bile yok. Bence dünyadaki en iyi 10 numara” ifadelerini kullandı.

Herkesi sevindiriyor

Mesut’un bugünlere gelmesini sağlayan Alman Rot-Weiss Essen Kulübü,  Arsenal’e transferinden hak kazandığı 800 bin Euro’luk yetiştirme bedeli ile kazançlı çıkan takımlardan biri oldu.

Kategori: Haberlerİngiltere

Etiketler:

RSSYorumlar (0)

Trackback URL

Yorum Yaz

You must be logged in to post a comment.