Pepe imzayı attı!

Pepe imzayı attı! pepe bjk 01

Beşiktaş, dünyaca ünlü savunmacı Pepe’yi renklerine bağladı. Yıldız oyuncu bu sabah İstanbul’a indi.

Transfer sezonunun bombasına Beşiktaş imza attı. Bir süredir konuşulan transfer nihayet gerçekleşti. Beşiktaş, Real Madrid’le olan sözleşmesi 2016-2017 sezonu sonunda biten Portekizli yıldız savunmacı Pepe’yle anlaşmaya vardı.

Portekiz’in başkenti Lizbon’a giden asbaşkan Umut Güner ve yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, İspanya’nın Real Madrid takımında uzun yıllar futbol oynayan ve bonservisi elinde olan deneyimli stoperle Beşiktaş’a transferi konusunda anlaştı.

Özel bir uçakla sabaha karşı Atatürk Havalimanı’na gelen yıldız futbolcu Pepe’yi siyah-beyazlı taraftarlar karşıladı.

Taraftarların yoğun ilgi ve tezahüratıyla karşılaşan Pepe, herhangi bir açıklama yapmadan polisin güvenlik önlemleri altında havalimanından ayrıldı.

YILLIK 3.5 MİLYON EURO ALACAK

Beşiktaş’ın 34 yaşındaki dünyaca ünlü stopere yıllık 3.35 milyon Euro ödemesi bekleniyor. İki yıllık sözleşme imzalayan ve imza parası olarak da 3 milyon Euro elde eden Pepe için Vodafone Park’ta taraftarın da katılacağı bir imza töreni düzenleneceği açıklandı.

Tüm gün süren görüşmeler sonunda başarıyla masadan kalkan Beşiktaş yöneticileri Beşiktaş’ın resmi Instagram sayfasından oyuncunun yönetici Umut Güner’le birlikte Beşiktaş formalı fotoğrafını da paylaştı.

Beşiktaş transferi KAP’a da bildirirken şu ifadeleri kullandı:

“Kepler Laveran Lima Ferreira (Pepe) ‘nin transferi konusunda futbolcunun kendisiyle görüşmelere başlanmıştır.”

PEPE FORMAYI GİYDİ

Beşiktaş’ın yeni transferi Pepe, Beşiktaş formasını giydi.

Beşiktaş’ın Instagram hesabı hikaye kısmından Pepe’nin Beşiktaş formalı resmini paylaştı. Ayrıca Portekizli Pepe de kendi sosyal medya hesabından Beşiktaş stadının resmini paylaştı.

Kategori: Haberler

Etiketler:

RSSYorumlar (0)

Trackback URL

Yoruma Kapalı